Ullevål Skoles Musikkorps
Ullevål Skoles Musikkorps
 • Om Ullevål skoles musikkorps    • Timeplaner    • Aktiviteter    • Sponsorer    

 

 

   Om Ullevål skoles musikkorps
           

Snarveier:
Antall besøk på siden: 206 587

 

 


Styret og komiteer

Her finner du kontaktinformasjon til alle som er med i organiseringen av USM

   

Styret  

Funksjon  Navn   Telefon  E-post 
Leder   Ulf Pedersen   90 26 57 08   ulfped@gmail.com  
Instruktøransvarlig   Siv Wammer   90 63 40 41   siv.wammer@nrk.no  
Økonomiansvarlig   Beate Schølberg   93 25 62 79   beate.schjolberg@gmail.com  
Materialansvarlig   Gunnar Haaland   46 05 24 59   gunnar@nashoba.no  
Arrangementsansvarlig        
Dirigent   Olav Moen   92 24 49 94   olavrm@gmail.com  
Dirigent   Magnus Andresen   95 87 71 59   magnusan@online.no  

 

Andre kontaktpersoner  

Funksjon  Navn  Telefon  E-post 
Informasjon/Web   Svein Erik Nordeng   90 14 65 22   svein.erik.nordeng@gmail.com  
Revisor        

 

Korpskontakter  

Funksjon  Navn  Telefon  E-post 
Aspiranter        
Lille samspill        
Lille samspill   Siv Wammer   90 63 40 41   siv.wammer@nrk.no  
Store samspill   Siri Gundersen   97 75 85 74   sirigu@online.no  

 

Musikerstyret  

Navn 
Jesper  
Gry  
Eira  
Tellef  

 

Loppemarkedskomite  
Loppegeneral: Arnt Ove Karlsen Epost: lopper@usm.no Bestill henting av lopper på hentelopper.no eller telefon 94 26 10 23

Navn  Telefon  E-post 
Arnt Ove Karlsen   918 42 542   arntovek@vikenfiber.no  

 

Arrangementskomite  
Cilje Rolfsjord er leder av arrangementskomiteen

Navn  Telefon  E-post 
Cilje Rolfsjord   40204808   rolfsjord@gmail.com  
Tjaarke Hopen   48003220   tjaarke.hopen@hod.dep.no  
Knut Norman   90526405   knut.norman@gmail.com  
Pål Sletten   99290684   psl@fin.dep.no  
Trond Bråten   90878634   trond.braten@getmail.com  

 

Utskriftsvennlig versjon
 

 

 

Kontakt: post@usm.no Organisasjonsnr: 975504336, Postadresse: John Colletts Allé 20, 0852 Oslo